İzmit Kız Yurdu
İzmit'te kız öğrenci yurdu arıyorsanız şu anda bu sayfayı ziyaret ederek İzmit'te gönül rahatlığı ile konaklayabileceğiniz bir kız öğrenci yurdu buldunuz.
Özel Kız Yurtları İzmit Kocaeli
Özel Kız Yurtları İzmit Kocaeli'de hizmet veren Mila Topçu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu'nda 2 kişilik, 3 Kişilik ve 4 kişilik oda seçenekleri bulunuyor.
Kocaeli Kız Yurdu
Yurt aramaya ara verin, Kocaeli kız yurdu olan Mila Kız Yurdu ile tanışın. Kocaeli'de üniversite eğitimi alacak kız öğrenciler için özenle hazırlanmış bir kız öğrenci yurdu olan Mila Kız Öğrenci Yurdu siz değerli kız öğrencilerini bekliyor.
Kocaeli Merkezde Kız Öğrenci Yurdu
Kocaeli Merkezde Kız Öğrenci Yurdu Kocaeli Merkezde Kız Öğrenci Yurdu mu arıyorsunuz? Ev konforunda, huzurlu bir ortamda kalarak üniversite öğrencisi olmanın tadını mı çıkaracaksınız?
Kocaeli Üniversitesi Yurtları

Yurdumuz Kocaeli Üniversitesinin birçok kampüsüne uygun konumda olup merkezde olması ile de ayrıca tercih sebebidir. 

Uygun olan yerleşkeler; 

İzmit Kız Öğrenci Yurdu Fiyatları
 Üniversite hayatının iyi geçmesinin en önemli detaylarından biri konaklayacağınız öğrenci yurdudur. Yurdun kalitesi, güvenli ve huzurlu bir yer oluşu kadar fiyatı da önemli bir kriterdir.
Kocaeli Yurt Fiyatları
Ekonomik açıdan herkesin zorlandığı dönemlerden geçtiğimiz şu sıralar bir öğrenci için en önemli şey kalacağı yurdun fiyatlarının uygun olmasıdır.
Kocaeli Umuttepe Kız Yurdu

Kocaeli Umuttepe'de kız öğrenci yurdu arıyorsanız sizleri bekliyoruz. Konforlu odalara ve imkanlara sahip bir işletmeyiz.KOSTÜ (Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi)

Yurdumuz Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi (KOSTÜ) öğrencilerinin İzmit merkezden tek vasıta ile ulaşabileceği konumda yer almaktadır.

KOSTÜ

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi bölümleri;

Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakültesi

Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakültesi ile yurdumuz arası sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Kocaeli İzmit Yurtlar

Kablosuz sınırsız internet imkânı olan Yurdumuzda her öğrenciye ait ayakkabı dolabı, doğalgazlı ısıtma sistemi, 24 saat sıcak su, etüt odası ile her odada mini buzdolabı mevcuttur.